All for Joomla All for Webmasters

Yangına Dayanımlı Kapılar

/30-60 Dakika Yangına Dayanımlı Alüminyum

Genel Aramalar: Yangına Dayanıklı Alüminyum Kapı

30 Dakika Yangına Dayanımlı Alüminyum Kapılar, Yangına Dayanımlı KapıYangına Dayanıklı Kapı

Alüminyum kasalı tasarım kapıların üretim ve satışını yapan DEKODOOR, alüminyum, cam ve ahşabı mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor. Yıllardır, her boyuttaki ofis projelerinde, otellerde, hastanelerde mimarların ve son kullanıcıların, mimari kapı ihtiyacını karşılamakta olan DEKODOOR'un tasarımında, geleceğin mekan konseptleri, kullanım kolaylığı ve yüksek dayanım göz önünde bulunduruluyor. Değişik ihtiyaçlar ve mekan tasarımları için farklı kasa modelleri sunan DEKODOOR'un kasaları ve kanat çerçeveleri farklı eloksal yüzeyleri veya RAL rengi seçenekleri ile her beğeniye cevap verebiliyor. Kapı kanatlarında ise düz cam, renkli cam, opak lamine cam, boyalı çift cam ve laminat yüzeyi seçenekleri ile tasarım olanakları sonsuz. 

DEKODOOR'un sunduğu yüksek kalite, pivot menteşe sistemi, ses yalıtımı sağlayan özel fitil ve kapı kolu gibi detaylarda kendini gösteriyor. DEKODOOR'un bir ürünü olan Communicator Cam Bölme Sistemleri'yle kapıların tam uyumlu olması sayesinde; tasarımcı, mekandaki mevcut duvarlarla birlikte kullandığı cam bölmelerde de aynı kasa ve kanat tasarımını uygulayabiliyor. Böylece tasarladığı mekandaki tüm kapıların uyum içinde olması imkanına sahip oluyor. Bu mükemmel birliktelik, uygulandığı mekana estetik değer katarken, ortamda aydınlık, monolitik ve iletişime açık bir atmosfer yaratıyor. DEKODOOR markası sadece bir kapı markası olmakla kalmıyor; tasarımdan üretime, nakliyeden montaja ve montaj sonrası hizmetlere kadar, kullanıldığı mekana değer katma amacını güden bütün bir hizmet sürecini ifade ediyor.

Yangına Dayanıklı Alüminyum Kapılar

Yangın insanoğlunun karşılaşabileceği tehlikeler arasında önemli bir yer tutuyor. Önceden düşünülmüş yapısal tedbirlerin yokluğu halinde pek fazla seçeneğimiz bulunmuyor.

FP 67 Yangına Dayanıklı Alüminyum Kapılar tüm fonksiyonelliğinin yanında, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutar ve/veya insanların güvenli bölgelere kaçmasını sağlar.