All for Joomla All for Webmasters

Yangın Kapısı

 1. En çok satılan ürünlerinden olan yangın kapıları bir çok farklı modelleriyle karaboğa yangın kapısı bayilerinde sizleri bekliyor.
 2. yangın kapıları, ümraniye yangın kapısıyangın kapısı fiyatları, uygun yangın kapısı, liberty doors, fire door, fire exit.
 3. yangın kapıları, sac kapı ve kepen sistemleri üretiminde kaliteyi ön planda tutmaktayız.
 4. YANGIN KAPISI 750 + kdv  STOKTAN TESLİM FİYAT. TÜRKİYE'DE İLK VE TEK REI 120 SERTİFİKA.
 5. yangın kapısı imalatı, acil çıkış kapıları, metal kapı imalatı, şaft kapağı imalatı konularında İstanbul'da hizmet vermektedir.
 6. yangın kapısı imalatı yapan firmamız; aynı zamanda üretimimiz olan yangın merdiveni, çelik kapı, bina giriş kapısı, paslanmaz çelik yangın kapısı.
 7. Yangın kapısı firmaları günümüzde artarak çoğalmakta ve bu alanda satışlar artmaktadır. Yangın kapısı kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılmalıdır.
 8. yangın kapısı firmaları, yangın kapısı arama sonuçları, yangın kapısı firma rehberi,
 9. Yangın Kapısı - Yangın Kapısı fiyatları , Kanatlı Yangın Kapıları,Kanatlı Yangın Yangın kapısı konusunda bu siteden bilgi alabilirsiniz.
 10. yangın kapıları, sertifikalı yangın kapısı, panik barlı yangın kapısı, acil çıkış kapısı, çelik kapı, avcılar yangın kapısı.
 11. Yangın kapıları, yangın çıkan ortamla ilişkiyi keserek çalışanların ve binanın güvenliğini sağlar. Ortam sıcaklığının yangın başlangıç ısısı olan 74° ye ulaşana kadar sizleri korur.
 12. 12.   Ucuz çelik kapı,uygun çelik kapı,yangın kapısı fiyayları, ucuz yangın kapısı,uygun yangın kapısı.
 13. Özellikle okul, hastane, sinema, tiyatro gibi insanların yoğun bulunduğu yerlerde insanları kolay bir şekilde tahliye etmeye yarayan yangın kapıları yangına dayanıklı özelliklerde olmalıdır.
 14. Yangın Kapıları Hepsi. Hepsi; Tek Kanatlı; Çift Kanatlı; Şaft Kapağı; Ahşap; Aksesuar. Göster Ayrıntılar. Tam Kasa Tek Kanatlı Yangın Kapısı.
 15. Yangın kapıları yangına dayanıklı iç dolgu ile yalıtılmış, kapı üzerindeki ekipman ve aksesuarların tümü yangına dayanıklı ısı ve duman yalıtımlı malzemelerden öretilmelidir.

 

Kasa ve kanatlarımız 200-220 C konveryli sprey ve yıkama hatlı statik boya tesisinde boyanmaktadır.

emage/urunler/yangınkapıları/yangin-kapisi-beyaz-1.jpg

Yangına dayanıklı kapı, tüm bileşenleriyle test edilerek yangın performansı kanıtlanmış olmalıdır.

 30 dk ve 60 dk 120 dakika yangına dayanımli yangın  kapıları  uluslararası sertifikalı kapılar

Dekodoor hayatınızı, güvenliğinizi, önemser. Ürettiği her bir kapının günü geldiğinde yüzlerce hayatı kurtarması gerektiğinin bilincinde ve sorumluluğundadır. Her zaman en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, sizler için yüksek teknoloji içeren ürünler sunar.

Uygulama Alanları ise genel olarak: hastane gibi sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri

Dekodoor Kapı Sistemleri, yangın kapılarının belirlenen standartlarda, sertifikalı ve istenilen teknik detaylara göre üretilmesini sağlamaktadır.

Evlerimizde, iş yerlerimizde ve daha pek çok günlük yaşamlarımızı sürdürdüğümüz alanlarda yer alan kapılar artık tamamen tarz ve stil değiştirerek yepyeni görünümler kazanmaya başladı. Daha az dayanan, hassas ve ekonomik yönden zorlayıcı ahşap kapıların yerini daha estetik ve dayanıklı olan sac kapılar, alüminyum kapılar ve metal kapılar almaya başladı özellikle de toplu yaşanan alanlarda bu tarz iyice benimsendi. Temizliği pratik, yangına dayanıklı ve ucuz maliyetli sac kapılar büyük yapıların vaz geçilmez parçaları haline gelmeye başladı. Üzerine ahşap görünümü verilebilen, pencere yada menfez koyulabilen sac kapılar ayrıca yangına karşı dayanıklı ve yanmaz yapısı nedeni ile daha çok yangın kapısı olarak tercih edilmeye başlandı.

Uzun yıllardır sac kapı üretimi yapan bir firma olarak kendisini kanıtlamış ve yaptığı bütün kapı işlerinde kaliteyi yakalamış bir sac kapı firması dır. En çok da yangın kapıları üreten firmamız, yangın esnasında yanmadığı, erimeye karşı dayanıklı sac kapılar olduğu için tercih edilen bu çeşit kapıları büyük bir titizlik ve özveri ile imal etmektedir. Sac yangın merdiveni kapıları, özellikle büyük iş yerleri, hastane, okul, alışveriş merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Bizde insan hayatı için önemli olan yangın merdiveni kapıları üretimine önem verdiğimiz gibi kaliteli yangın merdiven kapıları, ucuz yangın merdiven kapıları ve ekonomik yangın merdiveni kapıları üretmeye özen gösteriyoruz. Dayanıklı yangın merdiven kapıları hayat kurtarır diyoruz ve malzeme olarak da kesinlikle sac yangın merdiven kapısı öneriyoruz.